Tijdens de rankingtornooien hebben we
De Experience Challenger:
Deze loopt over alle tornooien van Belgian D@Rt Experience gedurende het hele jaar.
De 3 deelnemers met de beste resultaten over het hele jaar krijgen één van de 3 mooie prijzen die worden geschonken door onze Sponsors.
Men betaalt 2€ voor 1 kans of 5€ voor 3 kansen ,
de opbrengst van deze Challenger gaat integraal naar een goed doel.
Het Goede doel is 'v.Z.W. Hope for Lio' . De totale opbrengst wordt bij de prijsuitreiking op het eindrankingstornooi overgemaakt aan de Ouders van LIo , Vanbever Philippe & Julie Mespreuve.
Lio werd geboren op 7 maart 2016. Alles verliep prima tot in mei 2016 de eerste epilepsieaanvallen opduikten. De aanvallen bleven duren en uiteindelijk belandde Lio op de afdeling neurologie van het UZ Leuven. Daar werd Lio behandeld met cortisone.
De behandeling leek aan te slaan, de aanvallen verminderden, maar na enkele weken waren deze terug. Begin oktober 2016 viel het verdict: Lio heeft het CDKL-5 syndroom. Een genetische aandoening.
Vooreerst kwamen de ouders van kleine Lio naar buiten met hun verhaal. Lio,